Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A co wy myslicie o pożyczkach chwilówkach?
Niestety czasem każdego dopada kryzys finansowy i wtedy pojawiają się różne rozwiązania na problemy, które nas dopadają.
W moim wypadku sprawa jest tyle ważna, że rozleciał mi się mój stary samochód, którym śmigałam do pracy. Niestety mieszkam na takim zadupiu, że o autobus ciężko.

Myślałam o zakupie czegoś chwilowego bo kredytu w banku na pewno nie dostanę.
Na myśl mi przyszły te pożyczki chwilówki, które polecają w tv.
Trochę o nich poczytałam i tak się zastanawiam czy jest sens w to wchodzić.
Potrzebuję z 1500 zł bo reszte mam. Pytanie czy te chwilówki są bezpieczne.
Patrząc po porównywarkach pożyczek widzę, że są nawet darmowe. Zastanawiam się nad tą opcją pożyczki. Macie jakieś inne zdania albo doświadczenia w tym temacie? Może ktoś mi pomorze przy wyborze?
Dzięki!!
Odpowiedz
Uuu. Na Twoim miejscu to bym się kilka razy zastanowił zanim bym wziął jakąkolwiek chwilówkę. Wiem, że jest prosto bo dowód wystarczy, zarobków mieć nie trzeba, ale zastanawiało cię kiedyś to skąd mają problemy z długami osoby, które takie pożyczki brały?
Być może dramatyzuje bo wiadomo że to kredyty kierowane do osób o niskiej zdolności kredytowej. Pytanie ile z tych firm pożyczkowych to jawni oszuści, a ile to dobre firmy. Masz pewność, że znajdziesz dobrą firmę pożyczkową? Ja bym nie miał.

Ta chwilówka za darmo to mi śmierdzi podstępem i tyle. Nie wiem jak wy, ale ja bym nigdy nie podpisał umowy z lichwiarzami i tyle.
Zastanów się jeszcze raz! Możesz stracić naprawdę dużo.
Odpowiedz
A co my możemy myśleć? Zdziercy i tyle. Polują na biednych i głupich, którzy później nie mogą się bronić w sądzie bo nie stać ich na adwokata.
Chwilówki to najzwyczajniej w świecie lichwa i tyle. Specjalnie nie ma co komentować tego typu usług bo im się niepotrzebnie reklamę robi.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości